info@nesetopcuoglu.com +90 (538) 942 81 00

PROTEZ TIRNAK

Tırnak Takılma İşlemi

Öncelikle mekanımıza gelen kişilerin tırnak yapıları incelenir. Kişiye gerekli bilgiler verilmektedir. Bu işlemin uygulanacağı tırnağa önce tırnak koruyucu işlem uygulanmaktadır. Daha sonra kişinin tırnaklarının uç kısmına kadar protez tırnak yerleştirilip yapıştırılır. Ardından tırnağa şekil verme işlemi uygulanır. Yapıştırılan tırnak yüzeyinin törpüleme işlemi uygulanır. Amaç burada tırnağın doğal durmasını sağlamaktır. Daha sonra tırnağa özel bir jel uygulanarak kullanılır.

Protez Tırnakların Kullanım Süresi

Kullanılan protez tırnak kişinin tüm havasını değiştirecek en önemli etkendir. Firma müşterilerin de en iyi ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Takılan tırnaklar kişi sıkıldığı zaman değiştirilme lüksüne sahiptir. Genelde kişinin kendi tırnağı uzayınca takılan protez tırnak hoş durmayacağından değiştirilir. Kişi isterse kendi tırnağının uzamasını beklemeden yeni renk ve modeller yaptırabilir.

Protez Tırnağı Kimler Yaptırabilir?

Kadınların güzelliklerine düşkünlüğünün en önemli parçalarından biri de el ve tırnak bakımı gelir. Tırnak yaptırmak isteyen her bayan yaptırabilir. Farklılık arayan ve aynı zamanda bazı tırnak rahatsızlığı olan herkese uygulanır. Firmamız tarafından değişik renk ve model seçenekleri sunarak kişiye en uygun olan belirlenir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Aksine yapılan tırnaklar kişinin özgüvenini artırır. Firmamız tarafından verilen tüm hizmetler belirli standartlarda olup belirli kontrollerden geçmektedir.