info@nesetopcuoglu.com +90 (538) 942 81 00

PEDİKÜR

Pedikür

Pedikür işlemi kişinin ayak ve tırnaklarının sağlığı için önemi olan bir ayak bakım işlemidir. Bu işlem sayesin de kişi ayaklarında ve ayak tırnakların da bulunan ölü deri, mantar ve sedef gibi ayak sağlığı için zararlı olan etkenlerden kurtularak daha canlanmış ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır.

Pedikür de Ne Yapılır?

Pedikür işlemin de öncelikle kişinin ayakları ılık suda yumuşatılır ve sonrasın da ayaklar da bulunan ölü derilerden arındırılarak, tırnak etleri ve tırnaklar temizlenir sonrasın da ayak bakım kremi uygulamaları ile masaj yapılarak ayak kaslarınızdaki stress azaltılarak bir sonraki oje işlemlerine ön hazırlık işlemi oluşturulur. Oje işlemleriniz de tamamlandıktan sonra ayaklarınız yeni görünümü ile göz alıcı bir hale gelmektedir.

Pedikür Sağlıklımı Ve Tehlikelimidir?

Pedikür işlemlerinin sağlığınızı olumsuz yönde etkileyen bir sorun yaratmaz aksine ayak bakımlarınız için sağlıklı yönde oluşumlar sağlamaktadır, bu nedenle herhangi bir tehlikeli bir durum oluşturmamaktadır. Tehlikenin aksine pedikür bakımları aksatılmadığı takdir de uzun vadede ayaklarınız oldukça sağlıklı bir hale gelecektir.