info@nesetopcuoglu.com +90 (538) 942 81 00

BÖLGESEL İNCELME

Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme uygulamaları son yıllarda çokça tercih edilen ve etkinliği kanıtlanmış önemli uygulamalardır. Bu uygulamalar sayesinde istediğiniz vücut tipinde olmak ve sizleri zorlayan bölgesel yağlardan kurtulmak mümkündür. Bazen diyet ve spor yapmamıza karşın, fazla yağlarımızdan kurtulmakta zorluk yaşarız. Vücudun özellikle belirli bölgelerinde biriken yağların eritilmesi son derece güç olabilir. Bu durumlarda başvurulması gereken en etkili yöntemler, bölgesel zayıflama yöntemleridir.

Bölgesel İncelme Nedir?

Bölgesel incelme nedir ve tam olarak nasıl etki eder soruları sıklıkla duyduğumuz sorulardır. Bölgesel incelme olarak ifade edilen durum, kişinin aşırı yağlanma sorunu yaşadığı bölgelere lokal olarak çeşitli uygulamalar yapılması ve burada yer alan yağların parçalanması ile vücuttan atılımının kolaylaştırılmasıdır. Bazı bölgesel incelme işlemlerinde tamamen lokal yağlar eritilirken bazılarında ise vücut genelinde de bir incelme söz konusu olur. Çünkü işlem sırasında kan dolaşımı ve metabolizma da hızlanır. Buna bağlı olarak da kilo verme süreci hızlanır.

Bölgesel Zayıflama Yöntemlerinin Faydaları

Bölgesel zayıflama yöntemlerinin son derece önemli faydaları vardır. Öncelikle bu yöntemler cerrahi değildir ve buna bağlı olarak da herhangi bir yan etkileri veya zararlı yoktur. Bunun dışında uygulamaların diğer faydaları:

  • Sağlıklı bir şekilde vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulmanızı sağlar.
  • Kilo verme sürecini hızlandırır.
  • Kan dolaşımını hızlandığı için hücrelere daha fazla oksijen taşınır ve bu da birçok vücut fonksiyonunun daha iyi çalışmasını sağlar.
  • Vücut profilinizin daha iyi görünmesini sağlar. Özellikle bölgesel yağlanmalardan şikâyet eden ve vücudun belirli bölgeleri sıkıntılı olan kişiler için çok yararlıdır.
  • Vücut profilinizin daha iyi görünmesini sağlar. Özellikle bölgesel yağlanmalardan şikâyet eden ve vücudun belirli bölgeleri sıkıntılı olan kişiler için çok yararlıdır.